Dizajn vašich hodiniek

“Watchoholic" aka neskrotný milovník hodiniek - každý z nás takého pozná a my sa k tomuto titulu priznávame tiež. A prečo ich nikdy nie je dosť? “Pretože hodinky nie sú len guľaté, či hranaté. Nie sú len jednofarebné a nie sú vyrábané len z jdného materiálu." Radi ich nosíme, ladíme k svojmu aktuálnemu outfitu, kocháme sa v ich jedinečnosti a ladnosti - samozrejme, okrem prípadu, keď ukazujú viac hodín než by sme si predstavovali.

Hodinky sú jednou z mála vecí, ktorou dáš najavo svoj životný postoj, vkus a eleganciu. Sú odrazom tvojej duše a dôkazom, že aj v studenom digitálnom svete je stále ešte miesto pre krásne a funkčné veci. Takúto filozofiu zdieľa takiež obchod s hodinkami, ktorý funguje v “tikajúcom” priemysle už od roku 2013 a teraz zahajuje online predaj aj na slovenskom trhu. Spoločnosť s trefným názvom 24TIME.SK má v ponuke naozaj široký výber dizajnových náramkových a nástenných hodín v rôznych tvarových, materiálových a štýlových prevedeniach. Na ich webe nájdeme väčších aj menších, viac a menej známych výrobcov z rôznych krajín sveta. Jedno však majú spoločné - kvalitu dizajnu. Moderný módny doplnok na prvý pohľad nepôsobí nijako obzvlášť, má čisté a jednoduché línie a minimalistický dizajn, kovový remienok, jednofarebný “prázdny” ciferník a tri strieborné ručičky. No potom nastane moment prekvapenia: v priereze ručičiek ukazuje aktuálnu hodinu! Originálne!

Apropos, 24TIME.SK  podporuje nielen dobrý vkus, ale má aj ľudský prístup - časť z predaja tovaru totiž putovala Nadácii človek človeku. Tento príspevok bol použitý na všeobecne prospešné účely, a to predovšetkým na podporu ohrozených detí, chorých, handicapovaných a sociálne slabých. Palec hore! 

Zdroj: 24time.sk
 
Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA