Multifunkčná komoda

Aby ste z priestoru, ktorý je okolo vás vyťažili čo najviac, všetko čo potrebujete, je otvorená myseľ. V dobe, keď takmer 40% ľudí žije v stiesnených pomeroch a priemerný životný priestor pre 1 osobu predstavuje 15,4 m2, sa stáva multifunkčný nábytok ideálnym riešením.  Komoda CreateSpace predstavuje riešenie ako plnohodnotne usporiadať  malý priestor. Výzvou bolo spojiť minimalistický dizajn s funkčnou premenou bez ujmy na komforte a pohodlí. Inteligentný modul môže nahradiť viac než 10 kusov nábytku a niekoľkými jednoduchými  pohybmi  sa vždy prispôsobí vašim požiadavkám.  So svojimi skromnými rozmermi 125/55/115 cm v sebe skrýva stôl s nastaviteľnou výškou a šírkou, využiteľný najrôznejšími spôsobmi, či už ako bar na rýchle občerstvenie, alebo plnohodnotný jedálenský stôl pre 2 až 4 osoby. Súčasťou celku sú taktiež 4 integrované jedálenské a 2 barové stoličky. Popri tom si zachováva viac než 60% úložného priestoru. Vo vašom byte takto ušetrí až 6,5  m2. Priestoru predsa nikdy nie je dosť!

Komoda obsahuje:

STôL -nastaviteľná výška a šírkavďaka jeho variabilite je  možné ho využiť mnohými spôsobmi, ako napríklad jedálenský stôl pre 2 alebo 4 osoby, bar, kuchynskú pracovnú plochu, pracovný pult, kancelársky stôl, či na vešanie prádla, barový stôl (šírka/hĺbka/výška 125/50/115 cm) , jedálenský stôl pre 2 osoby (šírka/hĺbka/výška 125/50/75 cm), jedálenský stôl pre 4 osoby (šírka/hĺbka/výška 125/100/75 cm)

4 STOLIČKY-elegantné jedálenské stoličky zaberajú vďaka ich uloženiu minimálne množstvo miesta a pritom poskytujú komfortné sedenie
tento solitérny kus nábytku je taktiež vhodný ako konferenčný stolík a kombináciou stoličiek môže  vzniknúť  zaujímavý úložný priestor. šírka/hĺbka/výška 45/45/45 cm

2 BAROVÉ STOLIČKY- komfort sedenia zabezpečuje ergonomická nerezová opierka na nohy. šírka/hĺbka/výška  38/34/75 cm

KOMODA A ÚLOŽNÝ PRIESTOR-Všetky funkcie, ktorými tento multifunkčný nábytok disponuje, je následne možné usporiadať do jedného kompaktného celku s maximálnym využitím miesta. Komoda si tak zachováva viac ako 60% úložného priestoru. Popri funkčnej stránke bol dôraz kladený na dizajnovo zaujímavý vzhľad. Neštandardný prístup k úložnému priestoru umožňujú elastické laná, ktoré podčiarkujú originálny charakter tohto nábytku. Komoda môže byť vyrobená z masívneho dreva alebo kvalitnej laminovanej drevotriesky a nerezovej ocele. Okrem funkčnej variability komoda upúta taktiež pestrou paletou farebných prevedení a je možné ju prispôsobiť k vášmu interiéru výmenou farebnosti lán a dreva podľa vášho výberu.

Zaujala vás komoda? Budeme sa tešiť na Váš feedback na info@createspace.sk alebo prípadnú objednávku, ktorú nám môžte zaslať formulárom nižšie. V súčasnosti hľadáme partnerov pre produkciu.

Link: http://multifunkcna-komoda

REALIZAČNÝ TÍM
dizajn: Ing.arch Peter Fritsch, BSc. Silvia Mládenková
stolár: Peter Toma
kovové časti: Elox Trade s.r.o.
laná: Žilmont s.r.o.
video strih: Miroslava Kašubová
foto a kamera: Jarolím Žáček
priestory: Avantgrade properties
špeciálne ďakujeme: Andrea Benedeková, Rasťo Kica