SÚŤAŽ O LAMPU ŠVAJČIARSKÉHO VÝROBCU – 2MOL

Nedávno sme vám na našej webstránke v samostatnom článku predstavili tieto krásne RECYKLOVANÉ 2MOL SVIETIDLÁ, ktoré vás očaria svojim príbehom, ako aj moderným dizajnom. 

RECYKLOVANÉ SVIETIDLÁ 2mol majú unikátny pôvod, charakter, myšlienku a  samozrejme účelovosť. Čo sa týka výrobného procesu, až 90% výrobného materiálu je upcyklovaný, (recyklovaných) teda jeho zdrojom je zber odpadových kovov a plastov z okolia mesta St. Gallen. To v praxi znamená, že tieto krásne lampy vznikajú z plechoviek, kávomatových kapsúl, bicyklových kolies, vrútov a iného, bežnému človeku nepotrebného materiálu. Unikátny sociálny prístup návrhárov je tiež úctyhodný: svoje výrobné dielne prispôsobili pracovnej sile s handicapom, takže konečné produkty nesú dávku zmysluplnej kvality a ľudskej dobroty. Neobyčajný je, samozrejme, aj konečný dizajn svitidiel. Série týchto svietidiel sú nasledovné: ľahká, elegantná lampa pôsobí efektívne a dotvára pozitívnu atmosféru, vyvoláva príjemné emócie v intriéry.

Podmienky účasti:

Na priloženom linku: https://1.shortstack.com/Zzct29 stačí odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradení do súťaže o skvelú lampu od švajčiarského výrobcu 2MOL!

Generátor náhodných čísel nám vyžreboval výhercu, ktorým sa stala: Gertruda Fritschova. Gratulujeme víťazovi. 

Pre vás ostatných chystáme už onedlho - dalšie zaujímavé súťaže a ceny. 

Ďakujeme za veľký záujem.

Team CreateSpace

Viac zaujímavostí z oblasti dizajnu a architektúry: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA