Roomfactory – originálny koncept a obsah

Roomfactory
Architekt vďaka svojej mnohotvárnosti obstojí v rôznych odboroch, ktoré súvisia s touto krásnou profesiou. Je kreatívny, všímavý, má výborný prehľad a s štipkou zmyslu pre obchod a podnikanie si celkom šikovne dokáže nájde aj vhodné nenaplnené miesto v na trhu. Podobne vznikal project s názvom Roomfactory, ktorý na našom portály už nie je novým pojmom. Architektom - zakladateľom spoločnosti konkrétne chýbal výber kvalitného nábytku za prijateľné ceny a tak sa rozhodli svoj čas a know-how investovať aj na praktické poradenstvo a výber mobiliáru pe verejnosť a profesionálov. Po pár rokoch ich usilovnej práce ich predstavujeme a sradosťou konštatujeme, že sa šikovným Slovákom predsalen darí a že si táto idea našla  svoje uplatnenie a svoje miesto na trhu.

Roomfactory
Od roku etablovania firmy (2014) sa primárny zámer Roomfactory sústreďuje na eshop s originálnym konceptom a obsahom, Kladie sa dôležitosť na kvalitnú prezentáciu, grafiku a detailné informácie o ponúkaných produktoch. Inakosť sa tiež vyznačuje v exkluzivite - to znamená, že v tomto repertoári nachádzame kúsky nábytku od výrobcov, ktorých produkty v žiadnom inom slovenskom eshope nefigurujú. Každý má predsa rád jedinečnosť a originalitu. Mnoho z vás si práve hovorí že práve nábytok nestačí iba vidieť, treba ho vyskúšať. A preto ďalším progresívnym krokom Roomfactory bolo, otvorenie showroomu v našom hlavnom meste. Najprv na Koceľovej neskôr  na Grosslingovej ulici sa stretávame najmä s prvkamy holandskej značky Zuiver, ktorú na Slovensku nájdeme jedine tu.

Roomfactory
V histórii tejto úspešne rastúcej spoločnosti stojí za pripomenutie aj jej vývoj od úplných začiatkov. Tvorcovia nám totiž dali možnosť nazrieť do zákulisia prvotných pohybov od transformácie interiéru showroomu až po koncepčné myšlienky budovania najnovšej webovej stránky. Sú to prirodzené momenty vášne, pravdy a úsilia, ktoré vykopali pevné základy pre prosperujúcu budúcnosť projektu. V súčasnosti, okrem širokej verejnosti, spolupracujú najmä s architektonickými štúdiami a dizajnérmi, ktorý vďaka 3D modelom z Roomfactory dokážu reálnejšie navrhovať  interiéry. Táto služba "skutočnejšej" vizualizácie (entry-level) je ponúkaná verejnosti, ale taktiež profesionálom pri osobnom stretnutí priamo v showroome. 

Keď sme sa tvorcov pýtali na plán do budúcna, odpoveď sme dostali jednoznačnú - “rozumne rozširovať”. Inými slovami, za každých okolností si udržať pôvodnú myšlienku, kvalitný servis a pritom vyhľadávať spoluprácu s ďalšími kreatívnymi exkluzívnymi nábytkárskymi značkami. S radosťou prezrádzame, že roomfactory sa bude rozširovať aj do Žiliny.

Roomfactory, robíte to skvele, palec hore, nech sa darí!

Zdroj: roomfactory.sk

Viac zaujímavosti z oblasti dizajnu a architektúry nájdete na: DIZAJN , ARCHITEKTÚRA