RoomFactory

ROOMFACTORY.sk je obchod zameraný na kvalitné dizajnové stoličky, kreslá, svietidlá a doplnky. Nájdete u nás produkty renomovaných holandských, španielskych, či talianskych dizajnérov. Medzi naše najobľúbenejšie značky patria ZUIVER, DUCTHBONE, BARCELONA DD, PEDRALI a BONTEMPI.

ROOMFACTORY sídli v Bratislave a bola založená architektmi s cieľom priniesť na Slovensko kvalitné zahraničné značky a ponúknuť tak svojim klientom aj širokej verejnosti prvotriedny dizajn za dostupné ceny. Náš eshop je iný ako ostatné, pretože presne taký chce byť. Dávame si záležať na odprezentovaní našich produktov, s dôrazom na detaily. V ROOMFACTORY Vás nezaťažujeme tisíckami prebratých výrobkov pre naplnenie kvantity, naopak, ponúkame starostlivo a dôsledne vybratý dizajn a výrobcov, ktorým sami veríme. Tejto filozofii odpovedá aj náš vlastný originálny koncept eshopu.

Navštívte nás v jedinom samostatnom showroom-e značky ZUIVER na Slovensku. Máme pre Vás vyše 100 modelov rôznych produktov kvalitného holandského dizajnu! AKO SA K NÁM DOSTANETE? Nachádzame sa len kúsok od nákupného centra Eurovea a autobusovej stanice Mlynské nivy !

Kontakt 

roomfactory.sk
info@roomfactory.sk
+421 902 770 890
SHOWROOM: Grösslingová 58, 811 09 Bratislava