SÚŤAŽ O DIZAJNÉRSKE HODINKY ZOOM

Nedávno sme Vám v samostatnom článku predstavili tieto krásne minimalistické hodinky, ktoré vás očaria svojim materiálom, ako aj moderným dizajnom. 

ZOOM je pomerne mladá značka, ktorá sa pri tvorbe svojich hodiniek necháva naplno viesť inšpiratívnym duchom severských krajín. Kto by čakal chlad a strohú účelnosť dizajnu, tomu hodinky ZOOM uštedria pri prvom zoznámení lekciu čistého nadšenia a vtipných riešení. Veselosť a nápaditosť sú zastúpené prinajmenšom v takom množstve ako živé farby. Firemné krédo: "menej je viac". Práve v tvarovej zdržanlivosti a farebnej jednoliatosti sa vplyv škandinávskej dizajnovej školy prejavuje najsilnejšie.  Z hľadiska materiálov je prvou voľbou  ušľachtilá oceľ. Remienkom dominuje kvalitná koža a sklíčkam minerálny kryštál. Na presnosť a funkcie vrátane malej sekundovky, chronografu, prípadne ukazovateľa času v 24-hodinovom formáte dohliadajú japonské quartz strojčeky. Pánske hodinky Zoom predstavujú minimalistické hodinky vyznačujúce sa použitím extravagantných farebných kombinácií a štýlov. To, čím sú tieto hodinky charakteristické sú tiež jemné a čisté línie. Ak sa chcete odlíšiť od davu, máte svoj názor a neberiete sa príliš vážne, potom sú štýlové hodinky ZOOM určené práve vám.

PODROBNÝ POPIS FUNKCIÍ HODINIEK:

Vodotesnosť: 50M/5ATM- sú určené pre náhodný styk s vodou (umývanie auta, dážď), ale aj pre povrchové plávanie bez potápania.
Napájanie: Hodinky sú poháňané batériou.
Sklíčko: V súčasnej dobe sa jedná o najrozšírenejší typ hodinárskeho skla. Je veľmi tvrdé a má vysoký obsah kremíka, vďaka čomu sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči škrabancom a oteru. 
Podmienky účasti:

Stačí dať like + zdieľať  súťaž na našej  FACEBOOK stránke

Vyhodnotenie (náhodné vylosovanie výhercu) súťaže prebehne: 17.01.2017.

Víťaza následne verejne vyhlásime a samozrejme ho budeme hneď kontaktovať. 

Prajeme veľa úspechov.

Team CreateSpace