SÚŤAŽ O DIZAJNÉRSKE HODINKY ZOOM

Nedávno sme Vám v samostatnom článku predstavili tieto krásne minimalistické hodinky, ktoré vás očaria svojim materiálom, ako aj moderným dizajnom. Dnes vám prinášame SÚŤAŽ O HODINKY. 

ZOOM je pomerne mladá značka, ktorá sa pri tvorbe svojich hodiniek necháva naplno viesť inšpiratívnym duchom severských krajín. Kto by čakal chlad a strohú účelnosť dizajnu, tomu hodinky ZOOM uštedria pri prvom zoznámení lekciu čistého nadšenia a vtipných riešení. Veselosť a nápaditosť sú zastúpené prinajmenšom v takom množstve ako živé farby. Firemné krédo: "menej je viac". Práve v tvarovej zdržanlivosti a farebnej jednoliatosti sa vplyv škandinávskej dizajnovej školy prejavuje najsilnejšie.  Z hľadiska materiálov je prvou voľbou  ušľachtilá oceľ. Remienkom dominuje kvalitná koža a sklíčkam minerálny kryštál. Na presnosť a funkcie vrátane malej sekundovky, chronografu, prípadne ukazovateľa času v 24-hodinovom formáte dohliadajú japonské quartz strojčeky. Pánske hodinky Zoom predstavujú minimalistické hodinky vyznačujúce sa použitím extravagantných farebných kombinácií a štýlov. To, čím sú tieto hodinky charakteristické sú tiež jemné a čisté línie. Ak sa chcete odlíšiť od davu, máte svoj názor a neberiete sa príliš vážne, potom sú štýlové hodinky ZOOM určené práve vám.

PODROBNÝ POPIS FUNKCIÍ HODINIEK:

Vodotesnosť: 50M/5ATM- sú určené pre náhodný styk s vodou (umývanie auta, dážď), ale aj pre povrchové plávanie bez potápania.
Napájanie: Hodinky sú poháňané batériou.
Sklíčko: V súčasnej dobe sa jedná o najrozšírenejší typ hodinárskeho skla. Je veľmi tvrdé a má vysoký obsah kremíka, vďaka čomu sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči škrabancom a oteru. 
Podmienky účasti:

Stačí dať like + zdieľať  súťaž na našej  FACEBOOK stránke. SÚŤAŽ O HODINKY

Vyhodnotenie (náhodné vylosovanie výhercu) súťaže prebehne: 17.01.2017.

Víťaza následne verejne vyhlásime a samozrejme ho budeme hneď kontaktovať. 

Prajeme veľa úspechov.

Team CreateSpace