SÚŤAŽ O DIZAJNÉRSKE HODINKY NAVA ORA LATTEA

Na našej webstránke sme vám samostatnom článku predstavili tieto krásne minimalistické hodinky, ktoré vás očaria svojim materiálom, ako aj moderným dizajnom. 

Náramkové hodinky značky NAVA navrhol talianksý dizajnér Denis Guidone v niekoľkých jedinečných minimalistických variantách. Výsledok je naozaj pôsobivý. Dojem umocňuje ich farebná kombinácia prevedenia a taktiež použité materiály ako je nerezová oceľ, koža a švajšiarské prípadne japonské hodinové strojčeky. História značky NAVA siaha až do rokov 1970. Od tejto doby sa preslávila produkciou stýlových doplnkov. Model Ora Lattea, ktoré maju biely ciferník a hodiny s minútamy ukazujú len malé čierne bodky. Sú noozaj minimalistickým manifestom. Všetky modely sa vyrábajú vo veľkostiach ciferníkov 42 a 36 milimetrov, ktoré sú vhodné taktiež pre dámy. Hodinky sú vhodné pre všetky príležitosti a majú svoje vlastné kúzlo ktoré zaujme každého naokol.

Podmienky účasti:

Stačí do komentára vložiť Vašu obľúbenú fotku, ktorá sa Vám vybaví pri slove architektúra (interiér, exteriér, realizácia, nákres, ...) v súťaži na našej  FACEBOOK stránke

Vyhodnotenie (náhodné vylosovanie výhercu) súťaže prebehne: 21.08.2017.

Víťaza následne verejne vyhlásime a samozrejme ho budeme hneď kontaktovať. 

Prajeme veľa úspechov.

Team CreateSpace

Generátor náhodných čísel nám vyžreboval výhercu, ktorým sa stala: Stanka Adamss. Gratulujeme víťazovi. 

Pre vás ostatných chystáme už onedlho - dalšie zaujímavé súťaže a ceny. 

Ďakujeme za veľký záujem.