Súťaž o kreslo DOULTON OFFICE

Nedávno sme vám na našej webstránke v samostatnom článku predstavili tieto krásne interiérové doplnky, ktoré môžeme charakterizovať ako originálne, mladé, dynamické a fresh so skutočne osobitým štýlom.
 
V spolupráci s firmou Roomfactory sme pre vás pripravili súťaž o dvojfarebné vintage kreslo v kancelárskom prevedení Doulton Office, ktoré je ergonomicky perfektne prispôsobené na dlhodobé sedenie s extra pohodlným posedom, praktickou podnožou na kolieskach a plynovým zdvihákom. Materiálovo: telo je vyrobené z ohýbanej preglejky, PU kože a polyesteru, farebné prevedenie vintage - look je dosiahnuté kombináciou koňakovej a šedej. Je to taká doplňujúca vychytávka k neobyčajnému štýlu a silnej osobnosti. Toto kreslo patrí priestorom s vlastným štýlom a ľuďom, ktorí sa neboja odlíšiť.

 
Podmienky účasti:
Zapojiť sa do súťaže o kreslo je úplne jednoduché! 

Označte na nasledujúcom linku v komentári niekoho, kto by kreslo Doulton Office potreboval a potešte ho touto formou originálnym vianočným darčekom!

Žrebovanie prebehne 19.12.2017! Veľa šťastia! Tím CreateSpace

Zdroj: roomfactory.sk

Úplné pravidlá súťaže nájdete zverejnené na: Všeobecné pravidlá súťaží organizovaných webovým portálom www.createspace.sk

DOULTON OFFICE
súťaž o kreslo
súťaž o kreslo