VEĽTRH Bývanie & interiér vo Viedni

Veľtrh Bývanie & interiér ponúka na výstavisku vo Viedni vysnívané bývanie. Zhruba 500 vystavovateľov predstavilo novinky z oblasti bývania. Od kuchynského stola cez najnovšie trendy nízkoenergetických kuchynských prístrojov, tradičného stolárskeho remesla a inovatívneho umeleckého remesla až po súčasný dizajn v najvyššej spracovateľskej kvalite – na veľtrhu, ktorý sa koná v marci na výstavisku vo Viedni a ktorý sa venuje doslova vysnívanému bývaniu. Zhruba 500 vystavovateľov predstaví novinky z oblasti bývania a zariadenia. 

Téma bývanie – osobné poradenstvo je nenahraditeľné: Veľtrh Bývanie & interiér má riešenie pre všetky potreby bývania: tradičné, klasické, moderné, štýlové – veľtrh Bývanie & interiér ponúkne trendy bývania pre všetky štýly zariadenia. Dôležitá je ešte jedna vec: nezáleží na tom, či ide o výrobcu, veľkoobchodníka, maloobchodníka, dizajnéra, stolára, kreatívcov, záhradného architekta, kuchynského odborníka, alebo umelca – chytrí spotrebitelia dnes ocenia predovšetkým poradenstvo.

Viac aktuálnych informácií k tematickému zameraniu jednotlivých hál nájdete na stránke veľtrhu Bývanie & interiér

Pre najmenších návštevníkov je počas celého veľtrhu k dispozícií veľtržná škôlka s profesionálnou starostlivosťou (zdarma).

Adresa: 
vstup A, Messeplatz 1 a vstup D, Trabrennstraße 7, 1020 Viedeň   , Zdroj www.mycentrope.com